Facebook

 


O NÁS
O NÁS

Oldřich Říha se pohybuje v oboru punčochového a ponožkového zboží s malou přestávkou od roku 1990. Dlouhá léta měl obchod s ponožkovým a punčochovým zbožím v hale na Smíchovském nádraží.

V současné době od roku 2013 provozuje kamenný krámek na Barrandově. V březnu 2014 byla spuštěna díky pomoci nejbližších přátel a rodiny informační stránka www.puncochybarrandov.cz a od 28.10.2014 konečně i e-shop www.puncochyoda.cz, který je postupně doplňován a aktualizíován. 

V nabídce kamenného obchodu i v e-shopu, naleznete zboží českých značek Boma, Lonka, Voxx (www.fuski.cz), Aries, Arlex, Boma, Bapon, Darren, Evona, Hoza, Hotex, Lonka, Matex, Novia, Olet, Trepon, Voxx, dále německé značky Socks 4 fun, Glamory a polské zboží značky Annes, Fiore, Conte, Gatta, Romartex, Veneziana, Wolbar nebo Wola.

Tip na dárek pro Vaše blízké:

dárkové poukazy v hodnotě 150Kč, 300 Kč, 500 Kč a 1.000 Kč (lze zakoupit v kamenném obchodě).

 

Nabízený sortiment:

Punčochové zboží (punčocháče) dětské, dámské, pánské, pro každý den, společenské, zdravotní, nadměrné a extra dlouhé velikosti, těhotenské, svatební, formující, luxusní, bavlněné, bambusové, thermo punčocháče, punčochy samodržící, punčochy na podvazek, ponožky klasické, zdravotní, diabetické, sportovní, podpůrné, outdoor, treking, thermo ponožky, plážové, zátěžové, silonové, pracovní, dále podkolenky, nadkolenky, návleky, rukavice, thermo prádlo, spodní prádlo značky Wolbar, doplňkový prodej – potítka na ruce, fitness prádlo, kompresní bandáže Voxx a mnoho dalších produktů.

 

 

Rok 2015

 

  

 

Rok 2014

 

Rok 2013 příprava na zahájení provozu kamenného obchodu

 

HEUREKA