Facebook


Uzavření kamenného obchodu-provoz eshopu nepřerušen!

Vážení zákazníci, vzhledem k aktuálnímu opatření vlády bychom Vás rádi aktuálně informovali, že kamenný obchod  je UZAVŘEN NA DOBU NEURČITOU. Zdraví je pro nás největší prioritou.

Náš e-shop NADÁLE FUNGUJE s tím, že platby jsou možné bankovním převodem na náš účet číslo: 2001615196/2010 (VS číslo objednávky) nebo v hotovosti na výdejních místech.

Výdej pro OSOBNÍ ODBĚR provádíme na základě předchozí domluvy bez možnosti výběru jiného zboží nebo záměny za jiné zboží - pouze předáním kompletní uhrazené objednávky. Případná reklamace, výměna zboží je samozřejmě možná, ale pouze na základě telefonické nebo písemné dohody. 

Naši dodavatelé nám zasílají zboží pouze přes dopravce, z tohoto důvodu se může termín dodání prodloužit na 5 až 10 pracovních dnů, u zboží uvedeného skladem prosíme o toleranci. Vyčkejte potvrzení skladové dostupnosti, teprve po té Vás vyzveme k úhradě objednávky, prosíme Vás o trpělivost.

V případě jakýchkoli nejasností nás neváhejte kontaktovat na e-mailem puncochyoda@seznam.cz nebo aktuálně na číslech 607 120 627, 775 366 900

Děkujeme za pochopení a přejeme především pevné zdraví!

S úctou

Vaše Punčochy Óda Barrandov