Facebook


Uzavření kamenného obchodu-provoz eshopu nepřerušen!

Vážení zákazníci, vzhledem k opatření vlády bychom Vás rádi aktuálně informovali, že kamenný obchod  je UZAVŘEN NA DOBU NEURČITOU. Zdraví je pro nás největší prioritou.

Nevyzvednuté zásilky dopravce Zásilkovna.cz, byly 20.3. svezeny zpět na depo Zásilkovny a následně zaslány na náhradní výdejní místo, kde bude možné si zboží vyzvednout (budete informováni SMS).

Náš e-shop NADÁLE FUNGUJE s tím, že platby jsou možné pouze bankovním převodem na náš účet číslo: 2001615196/2010 (VS číslo objednávky).

Výdej pro OSOBNÍ ODBĚR provádíme na základě předchozí domluvy pomocí provizorního výdejního okénka BEZ MOŽNOSTI VSTUPU DO PROSTOR VÝDEJNÍHO MÍSTA, bez možnosti výběru jiného zboží nebo záměny za jiné zboží - pouze předáním kompletní uhrazené objednávky. Případná reklamace, výměna zboží je samozřejmě možná, ale pouze na základě telefonické nebo písemné dohody. 

Naši dodavatelé nám zasílají zboží pouze přes dopravce, z tohoto důvodu se může termín dodání prodloužit na 5 až 10 pracovních dnů, u zboží uvedeného skladem prosíme o toleranci. Vyčkejte potvrzení skladové dostupnosti, teprve po té Vás vyzveme k úhradě objednávky, prosíme Vás o trpělivost.

V případě jakýchkoli nejasností nás neváhejte kontaktovat na e-mailem puncochyoda@seznam.cz nebo aktuálně na číslech 607 120 627, 775 366 900

Děkujeme za pochopení a přejeme především pevné zdraví!

S úctou

Vaše Punčochy Óda Barrandov