Děkujeme za návštěvu našeho eshopu, přejeme Vám mnoho osobních i pracovních úspěchů, štěstí, především pevné zdraví a příjemné nákupy nejen v roce 2023:)
Novinky
01.01.2023
Provozní doba
Vážení zákazníci,   aktuální provozní dobu výdejního místa pro osobní odběr zakoupeného zboží na našem e-shopu puncochyoda.cz naleznete (ZDE): děku... číst celé
07.01.2023
Recenze
Hodnocení s odznakem Ověřená recenze pochází od zákazníků, kteří hodnocený produkt u nás v minulosti prokazatelně zakoupili, vyplnili a zaslali dotazn... číst celé
21.02.2022
Prodáváme srdcem
Jsme rádi, že jsme se stali součástí krásného nového projektu Prodáváme srdcem, který se zaměřuje na malé e-shopy (o které se stará maximálně 6 lidí).... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Výrobci

 

ANNES 

Polská značka kavalitního klasického a společenského punčochového zboží a legín.


ARIES

Společnost Aries je od roku 1991 rodinná firna s výhradně českým kapitálem sídlící v podkrkonošské obci Studenec. své zahraniční aktivity posílila v roce 2005 založením dceřinné obchodní společnosti ARIES SLOVAKIA, s.r.o. na Slovensku a v roce 2009 dceřinné společnosti ARIES POLSKA sp. z o.o. v Polsku. Maloobchodní činnost formou podnikových prodejen pod značkou ARIES MEDISHOP se začala intenzivně rozvíjet roku 2011. V současnosti v nabídce výrobce řada Avicenum PHLEBO 70-520. Výrobky řady Ariana a Sindy převzal výrobce Inspire Trading s.r.o./NGM - dodavatel Darren production s.r.o., Pardubice.


ARLEX

Firma Arlex vznikla v roce 1991, sídlo společnosti je Vladislavi okres Třebíč. Od samého vzniku se zaměřuje na výrobu zboží v sortimentu punčochové kalhoty, punčochy, ponožky a podkolenky. V současnosti již produkty značky Arlex nenabízíme.


BAPON

Firma Bapon-Štepon patří mezi tradiční české výrobce punčochového zboží. Bohatý výrobní program společnosti umožňuje zákazníkům nakoupit od jednoho dodavatele kompletní sortiment letního, zimního i sportovního zboží v pánských, dámských a dětských velikostech.

 


BOMA

Boma je česká společnost se sídlem v Kunicích, specializující se na výrobu a prodej ponožkového a punčochového zboží, funkčnho prádla a dětského spodního prádla s licencí Večerníčkových motivů.


ENJOY

Enjoy - polská značka podvazkových pásů (dodává distributor Hotex)


CONTE

Conte je polská značka kvalitního punčochového zboží se zaměřením na zeštíhlující efekt (dodává Velkoobchod Stonožka s výhradním zastoupením pro dovoz a distribuci této značky).


EVONA

Společnost EVONA je jedna z největších českých výrobců punčochového zboží a prádla. Sídlo společnosti se nachází v Chrudimi, kde mají sklady i kompletní výrobu zboží.


EWANA

Kolekce značky EWANA zahrnuje luxusní a elegantní jak bokové, tak klasické střihy spodního prádla (bikiny, tanga, boxerky, francouzské kalhotky). Zboží tohoto výrobce pro Vás připravujeme a budeme jej postupně přidávat do našeho eshopu.


FIORE

Fiore je dynamická polská společnost zabývající se výrobou punčochového zboží. Kolekce Fiore je rozdělena na řadu klasickou(elegantní), medica (formující), Golden Line (módní), Elite (nejvyšší kvalita), Obsession (sexy), YOUNG LADY(dětské/dívčí) výrobky (dodává Velkoobchod Stonožka).


GABRIELLA

Značka Gabriella nabízí bohatou nabídku punčoch a to klasických, ale i samodržících či legíny. Zboží tohoto výrobce pro Vás připravujeme a budeme jej postupně přidávat do našeho eshopu.


GATTA

Polská značka punčochového zboží, která nabízí klasické i moderní vzorované punčochové zboží, legíny nebo prádlo a doplňky.


GLAMORY

Německá značka luxusního punčochového zboží nadměrných velikostí (dodává Velkoobchod Stonožka s výhradním zastoupením pro dovoz a distribuci této značky).


HOZA 

Hoza s.r.o. je česká společnost, která vyrábí ponožky, podkolenky, punčochové zboží a spodní prádlo se sídlem ve Varnsdorfu.


HOTEX

Firma Hotex nabízí a distribuuje prádlo, punčocháče, punčochy, košilky, pyžama, noční košile a župany mimojiné značek Ewana a Gabriella, které nabízíme v našem e-shopu.


LONKA

Lonka je česká firma se sídlem v Kunicích, specializující se na výrobu ponožek a podkolenek nejvyšší kvality, U většiny výrobků je provedena řetízkovaná špice, která je důležitá pro komfort pocitu nohou.


MACAHEL

Macahel je anglická značka punčochového zboží, distribuce Havířov. V současnosti produkty značky Macahel nenabízíme.


MATEX

MATEX pon je český výrobce ponožek a podkolenek s funkčními vlastnostmi, který na trhu působí od roku 1990 se sídlem ve Vsetíně.


NGM Inspire Trading s.r.o.

Český výrobce punčochového zboží značek Ariana a Sindy, dodavatel Darren production s.r.o. Pardubice.

NOVIA

V roce 1993 byla založena ryze česká soukromá společnosti NOVIA s.r.o., která navázala na bohatou tradici v Krásné Lípě. Novia nabízí bohatý sortiment punčochového zboží v podobě ponožek, podkolenek, punčoch, punčochových kalhot, legín, dále nabízí doplňkový prodej - čepice, rukavice, ručníky nebo napříkald pláštěnky.   


OLET  

Od roku 1996 je distributor ponožkového a punčochového zboží, dále nabízí punčocháče a punčochy, pánské i dámské župany pro ženy i muže, domácí obleky, módní doplňky i zdravotní ponožky bez gumiček. Současně je distributor německé značky Riese-Strümpfe (RS).  V současnosti produkty značky Macahel nenabízíme.


PENTI

Historie značky Penti sahá již do roku 1950, kdy ji založili bratři Moise a Yasef Karivo a zaměřovali se na výrobu ponožek pro učitele. Postupem času se společnost vypracovala na jednu z nejpopulárnějších se sortimentem punčochového zboží v Turecku i v Evropě. V současnosti produkty značky Penti nenabízíme.


POMPEA

Pompea byla založena v roce 1996 v Medole (Itálie) a brzy získala úspěch na mezinárodní úrovni. Nabízí kolekci spodního prádla, punčochového zboží a plavek s mottem „No stress“ (žádný stres). V současnosti produkty značky Pompea nenabízíme.


ROMARTEX

Romartex polský výrobce punčochového zboží, dodává Velkoobchod Stonožka se zastoupením pro dovoz a distribuci této značky.

 


SOCKS 4 FUN

Socks 4 Fun je německá značka kvalitního ponožkového a punčochového zboží (dodává Velkoobchod Stonožka s výhradním zastoupením pro dovoz a distribuci této značky).


STONOŽKA

Velkoobchod s dlouholetou tradicí kvalitního prodeje ponožek, punčochového zboží a spodního prádla. Výhradní dodavatel značek Conte,  Glamory, SOCKS 4 FUN, Veneziana. Pro náš obchod a e-shop je současně dodavatelem značkek Arlex, Bapon, Hoza, Matex, Sara, Fiore, Trepon, Wola, Wolbar.


TREPON

Trepon a.s. je pletárenskou společností se sídlem v Třebíči, která se zabývá výrobou ponožek, podkolenek a punčochových kalhot. V současnosti zboží značky Trepon nenabízíme.


VENEZIANA

Veneziana je polský výrobce punčochového zboží, který nabízí kvalitní styl s bohatou paletou barev punčoch, punčochových kalhot, legín, společenských podkolenek i ponožek (dodává Velkoobchod Stonožka s výhradním zastoupením pro dovoz a distribuci této značky).


VOXX

Voxx je česká společnost se sídlem v Kunicích, specializující se na výrobu a prodej zboží zaměřené pro sport a volný čas. Výrobky jsou vyvinuté především k extremní zátěži. Najdete zde ponožky pro každý druh sportu.


WOLBAR

WOLBAR je polská značka luxusního spodního prádla Lodž (dodává Velkoobchod Stonožka).


WOLA

Wola představuje polskou značku punčochového a ponožkového zboží (dodává Velkoobchod Stonožka, Gatta).


 V Praze 29. 12. 2020

 

Majitel/Odpovědná osoba: Dana Říhová – podnikatel zapsaný v Živnostenském rejstříku Praha 5 ČR , IČ: 61040908

Kde nás najdete

Lohniského 843/27

Praha 5

vchod do prodejny je z ulice Lamačova!

Logo
Punčochy Óda Barrandov
PO-PÁ 10:00-18:00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz